Европейска титла за Кристиян Цветанов

Дек 03

България спечели първи златен медал от европейското за юноши и девойки в София. Заслужи го Кристиян Цветанов, който в категория до 46 килограма победи Расул Магомедов (Рус) с 4-1 съдийски гласа. Срещата бе много оспорвана, като решаваща за победата на българина бе бързината му.

Залата на "Локомотив" се оказва инкубатор за шампиони. На последното европейско първенство за юноши и девойки България спечели 13 медала, 5 от тях отидоха при отбора на железничарите.
Интервюто по БТВ може да гледате ТУК

Два дни след това, Мариана Цветкова- Директор на 153 СУ "Неофит Рилски", поздрави нашите ученици за поредните успехи.
На провелото се Европейското първенство по бокс за юноши и девойки Кристиян Цветанов спечели златен медал (кат. до 46 кг). Сребърни медали завоюваха Тони Сотиров (кат. до 60 кг) и Серги Владойану (кат. до 70 кг).
На Европейското първенство в София участваха над 200 боксьори от 20 държави.
Пожелаваме още много успехи на нашите колеги от Боксов клуб "Локомотив" и техните състезатели.
Последно променена в Четвъртък, 17 Декември 2020 13:17
153 СУ „Неофит Рилски“ обработва лични данни на своите ученици, техните родители, служители, които са предоставени на законово основание.